Tip na vánoční nadílku: poukaz na exkluzivní alkohol nebo dárkové balení

1. 11. 2014

Vánoce se kvapem blíží a tak je ten nejvyšší čas začít obstarávat dárky pro své blízké a známé. Jenže rok co rok je to stejné a vy už nevíte, co druhým nadělovat? Chtěli byste být konečně zase originální a udělat skutečnou radost? Tak v tom případě pro vás máme tip. Darujte svým blízkým některý z našich dárkových balení.

Každé z dárkových balení obsahuje exkluzivní alkohol vašeho výběru a dárek v podobě originálních a speciálních sklenic, které k danému alkoholu patří. V nich se konkrétní druh alkoholu nejen bude skvěle vyjímat, ale také správně chutnat. Ač tomu třeba nepřikládáte váhu, dané sklo dokáže chuť drinku skvěle podpořit. Alkohol se díky správně zvolené sklenici může krásně rozvinout a vy si tak můžete vychutnat jeho správnou chuť.

Pokud byste přeci jen váhali nad výběrem toho správného alkoholického nápoje, máme pro vás druhý tip, a sice šáhnout po našem univerzálním dárkovém poukazu. U něj zvolíte pouze hodnotu, v jaké chcete blízké obdarovat a další volbu necháte na nich. Nemusíte se tak bát, že byste špatně zvolili a netrefili se obdarovanému do vkusu. Sám si bude moct vybrat co má rád, nebo co by třeba chtěl vyzkoušet.

Dárky v podobě našich dárkových balení či poukazů se skvěle hodí pro muže i ženy. Ocení je partneři, přátelé, kolegové v práci a třeba i vaše tchýně s tchánem. Můžete si tak i „šplhnout“ v práci a obdarovat jím svého nadřízeného. Určitě mu uděláte radost, a kdo ví, třeba si tak i do budoucna zajistíte lepší místo.