Bundaberg Rum vydává benefiční limitku pro Austrálii

„Chtěli jsme udělat více, a víme, že komunita kolem rumu Bundaberg chce udělat více.“

Nedávné lesní požáry v Austrálii zabily více než 1,25 miliardy zvířat. Společnost Bundaberg se proto rozhodla zahájit limitovanou edici Australian Bushfires Regeneration Limitée, aby získala finanční prostředky pro oběti požáru. Veškerý výnos z prodeje tohoto rumu půjde přímo do organizace WWF. Bundaberg se rozhodl věnovat nejen 100 % výdělku z této limitované edice, ale nedávno také podpořil místní komunitu darem ve výši 500 000 dolarů.

Pár slov přímo od Bundabergu: „Posledních několik měsíců bylo těžkých pro naši krásnou zemi. Darujeme 500 000 dolarů fondu australského Červeného kříže pro pomoc a obnovu po katastrofách. Na podporu jeho úsilí a pomoc komunitám. Každý Australan má zlomené srdce při vzpomínce na to, co jsme při požárech ztratili.“

Lihovar doufá, že z prodeje této limitované edice získá 1 milion dolarů. Uvedení Regeneration rumu je naplánováno na konec března. Pokud se chcete této dobročinné akce zúčastnit a nechcete si jedinečnou limitovanou edici nechat ujít, sledujte Facebookovou stránku Bundaberg rum.

Bundaberg Rum vydává benefiční limitku pro Austrálii