Dárková balení Žufánek

Darujte hotový poklad. U Žufánků vyrábí jednu parádu vedle druhé. A nezáleží na tom, jestli jde o pálenky, giny, geisty nebo absinthy. Cokoliv od Žufánků v alkoholové sadě má smysl. Protože když se to nevypije, je to vhodné uloži do sbírky. Prozkoumejte všechna dárková balení alkoholu od jedné z nejzajímavějších alko značek u nás.


KAMENNÁ PRODEJNA
V PRAZE
97 % ZBOŽÍ SKLADEM
A IHNED K ODESLÁNÍ
EXPRESS DODÁNÍ
PO PRAZE DO 90 MINUT
DOPRAVA ZDARMA PŘI
NÁKUPU NAD 5 000 Kč

Dárkové boxy s alkoholem, jejichž hodnota stále roste

Vítejte ve světě, kde je každé dárkové balení alkoholu špičkovým úkazem. Může se zdát, že přeháníme. Jenže Žufánek v drtivé většině případů destiluje z vlastního ovoce a dalších surovin, které jsou pěstované v sadech ekologického zemědělství na úpatí Bílých Karpat. Takže ať už kápnete na dárkové balení s ginem nebo třeba slivovicí Žufánek, máte vyhráno. 

Zkrátka. Na co u Žufánků sáhnout, jde o prémiové pití. A to se bavíme o pálenkách, likérech, brandy, borovičkách. Takže jestli chcete dárkové balení alkoholu, které toho umí víc, jděte do Žufánka. Zvlášť u speciálních pálenek a ginů totiž můžete věnovat víc, než zaplatíte. Některý dárkový alkohol má investiční potenciál. 

Dárková balení pálenky a dalšího alkoholu zaujmou každého

Když vám někdo dá dárkové balení alkoholu, které obsahuje tradiční pálenku, tak máte stoprocentně radost. Zvlášť, když jde o slivovici, která je vyráběná poctivě. A právě o to jde. U Žufánků se všechno vyrábí pěkně pomalu a nejede se většinou na objem. Takže součástí dárkového balení je vždycky hodně kvalitní alkohol. 

Tak už při pátrání pod dárkovém balení nepokračujte. Protože tady najdete parádní giny, slivovice, další pálenky a mnohem víc. Žufánek je mistr a to stačí.