KTVodka: Vodka Rudolf Jelínek se silou Karlose Vémoly

20. 9. 2021
Kategorie: Vodka

Vodka karlose vémoly

Pravý hák, levý hák, soupeř jde k zemi. Knockout. Se stejnou razancí nastoupila na český trh nová prémiová vodka MMA zápasníka Karlose „Terminátora“ Vémoly. Karlos spojil své síly s palírnou Rudolf Jelínek a společně dali dohromady pětkrát destilovanou, ultra jemnou vodku, která vypadá na první pohled tvrdě, ale je jemná jako květ a čistá jako ledovcové jezero. Vodka Jelínek jde zkrátka rovnou na solar.

Alkohol od Karlose Vémoly není novinka. Už v minulosti se stal tváří limitky višňovice z rodinné palírny Radlík, která se úspěšně prodávala pod názvem Vémolice. KTV vodka má větší ambice. Je to jasné na první pohled, tahle láhev prostě nezapadne. Zabudované červené LED diody se postarají o Terminátorovo noční vidění i během divoké jízdy. Stačí říct „Hasta el koktejl, baby“. A míchat můžete třeba potmě.

Jak se křtila KTVodka? Irskou whisky!

Vémolova KTVodka se křtila v září 2021 a to, jak jinak, ve velkém stylu. Místo šampaňského​ se křtilo irskou whiskey Proper Twelve, za kterou stojí neméně proslulý MMA fighter Conor McGregor. Právě McGregor inspiroval Vémolu k byznysovému vstupu do světa prémiového alkoholu. Volba padla samozřejmě na jeho oblíbené pití –  kvalitní vodku. Křtu se pak osobně ujal nejlepší český MMA bojovník v těžké váze, Michal Martínek. 

Karlos ctí oblíbené rčení. Po práci legraci. „Přes den budeme makat a v noci budeme s KTVodkou slavit a radovat se z našich úspěchů. Nejdříve tvrdá dřina, potom odměna.“ Užijte si ultra kvalitní vodku Karlose Vémoly. Tohle je pití vítězů.

ktvodka

Vyzkoušejte dobroty z článku