Golfový turnaj a večírek na počest Martina Ručinského

25. 8. 2015

Jak jste již jistě zaznamenali, hokejová legenda Martin Ručinský v letošním roce ukončil svou dlouholetou hokejovou kariéru. K tomuto významnému životnímu milníku uspořádal slavný hokejista dne 20. 7. 2015 golfový turnaj na 18 jamkovém golfovém hřišti Albatross a následně také večírek, který se konal na Císařské louce a Alkohol.cz byl u obou těchto vydařených akcí přítomen.

Celou akci moderoval bavič Jakub Kohák a o hudební doprovod se postarala oblíbená kapela Martina Ručinského Žlutý pes. Připít na život hokejové legendě přišla řada významných osobností, mezi nimiž byli například hokejisté Petr Nedvěd, Jan Hlaváč, Petr Průcha, Martin Straka či fotbalisté Vladimír Šmicer, Ladislav Vízek a Antonín Panenka.

Tým Alkohol.cz se po celou dobu bujarých oslav staral o všechny zúčastněné hosty, a to jak na golfovém turnaji, kde zajistil rozvoz svěžích alkoholických nápojů, tak i následně na večírku na Císařské louce, kde hostům nabízel nejen široký sortiment lihovin luxusních značek, ale i vynikající míchané koktejly. Shlédněte video z celé akce, které vám exkluzivně přinášíme!

Tip: Pořádáte oslavu? Oslovte diskžokeje. DJ na firemním večírku nebo soukromé oslavě zajistí moderování, zábavu i kompletní technické zajištění.