Dárková balení Heffron

Heffron se stal hodně rychle naprostou klasikou, kterou si oblíbila obrovská skupina milovníků dostupného rumu. Proto je perfektním řešením, pokud hledáte dárkové balení alkoholu za rozumnou cenu. Heffron je totiž tak dobrý, že se dobře pije samotný i v míchaných drincích. No a když ho věnujete v originální dárkové sadě se skleničkami, je pak o zábavu postaráno.


KAMENNÁ PRODEJNA
V PRAZE
97 % ZBOŽÍ SKLADEM
A IHNED K ODESLÁNÍ
EXPRESS DODÁNÍ
PO PRAZE DO 90 MINUT
DOPRAVA ZDARMA PŘI
NÁKUPU NAD 5 000 Kč

Originální dárkové balení alkoholu za rozumnou cenu

Občas se dostanete do situace, kdy rychle potřebujete dárkový box s alkoholem, za který nechcete platit horentní sumy. To se stane například v situaci, kdy jste pozváni na akci a absolutně nevíte, jaké dárkové balení alkoholu koupit. Značka Heffron patří mezi výrobce kvalitních rumových likérů a rumů, kteří na kvalitě nešetřili. A přitom takovou sadu alkoholu pořídíte za pár kaček. Tak proč věnovat pouze holou láhev, když s dárkovým boxem tohoto českého alkoholu uděláte násobně větší radost. 

Jakou alkoholovou sadu Heffronu vybrat?

Dárkové sady alkoholu se neustále mění podle různých edic, limitek a tak podobně. To platí také v případě rumu Heffron. Tenhle český rum je však nejdostupnější v dárkové sadě, kde najdete lahev alkoholu a k tomu dvě skleničky. Takový dárkový alkohol je parádní v tom, že obdarovaný si nápoj může rovnou nalít a efektivně ho konzumovat. 

Heffron sice nepatří zrovna mezi top rumy. To ale není vůbec na závadu. Protože jak jinak můžete levně ochutnat pravý třtinový rum v pětileté nebo desetileté verzi? Právě jsme si připravili půdu pro představení alkoholového dárku v podobě trojice degustačních 0,2 lahviček Heffrona. Nehledejte za tím nic složitého. Pokud chcete jednoduché a dostupné dárkové sady s alkoholem, Heffron tady na vás čeká.