Stará Myslivecká

Stará Myslivecká – značka, která zosobňuje bohatou tradici a mistrovskou kvalitu českého destilátu, včetně whisky. Produkty jako Stará Myslivecká Original, Reserve a limitované edice vám přinášejí nezapomenutelný zážitek plný jedinečných chutí a vůní. Chcete-li objevit pravé umění mysliveckého pití, neváhejte si dopřát lahev Staré Myslivecké.Stará Myslivecká – česká tradice a kvalita

Stará Myslivecká představuje jedinečný český destilát spojující bohatou historii a světově uznávanou kvalitu. Palírna u Zeleného Stromu, kde se Stará Myslivecká vyrábí, je zárukou použití pouze nejkvalitnějších surovin, včetně žitného destilátu a bourbonu. Tento likér není jen o pití, ale o prožití zážitku, který oživuje smysly a poskytuje jedinečné chutě a vůně, které zůstanou dlouho v paměti.

Nezapomenutelný zážitek pro každého myslivce

Stará Myslivecká se stala synonymem pro myslivce po celém světě, kteří ocení autentický český destilát vyrobený s láskou a péčí. Každá lahev tohoto unikátního nápoje vypráví svůj vlastní příběh o české tradici a mysliveckém umění. Přijďte a objevte svět Staré Myslivecké, kde každá lahev evokuje bohatou historii a vášeň pro kvalitu.