Dárková balení Tullamore Dew

Věnujte výtečnou pravou irskou whiskey, která se hodí pro každou příležitost. Prozkoumejte všechna dárková balení alkoholu, který patří mezi whisky k nejprodávanějším na světě. Zvlášť v parádní alkoholové sadě udělá Tullamore Dew neskutečnou radost. Je čas na vybírání dárků, které mají skutečný smysl.


KAMENNÁ PRODEJNA
V PRAZE
97 % ZBOŽÍ SKLADEM
A IHNED K ODESLÁNÍ
EXPRESS DODÁNÍ
PO PRAZE DO 90 MINUT
DOPRAVA ZDARMA PŘI
NÁKUPU NAD 5 000 Kč

Dárkové balení alkoholu se světovými parametry

Můžete vybrat nějaký obyčejný dárkový alkohol. Nebo si připlatit pár korun a zvolit dárkové balení alkoholu, které udělá radost naprosto každému milovníkovi nejen irské whiskey. Tullamore Dew se vyrábí trojitou destilací. Zraje v sudech po bourbonu a sherry. Tohle je správný příklad toho, že když se blendování umí, může z toho vzniknou jedna z top whisky na světě. A v podobě parádní alkoholové sady? Naprosto vyjímečný dárek pro každou příležitost. 

Dárkové balení Tullamore Dew. Kvalita za příjemnou cenu

Už jsme to nakousli výše. Za dárkový alkohol můžete považovat cokoliv. Třeba obyčejnou whisky ze supermarketu. Když se ale nad dárkovým boxem s alkoholem pořádně zamyslíte, zjistíte, že můžete mít kvalitní dárek za přijatelnou cenu. 

Přesně tohle je případ dárkových balení Tullamore Dew. I když tahle whiskey patří mezi nejoblíbenější na světě, je dostupná každému. Takže každý si ji rád vychutná a v podobě sady alkoholu tím nic nezkazíte. Takže stačí vybrat. Třeba dárkové balení Tullamore Dew 40% se dvěma sklenkami. Nebo cokoliv dalšího z naší nabídky dárkového balení alkoholu.