Birell

Značka Birell se stala synonymem nealkoholického piva. Navíc velmi kvalitního a chutného. S Birellem si můžete dopřát výtečnou nealko klasiku. Nebo variaci parádních ovocných příchutí, které si vychutnáte nejen v létě. Vybírejte ze široké nabídky nealko piv Birell, se kterými je zábava, ať jste kdekoliv. 


 
A je to v košíku!
1 Ks Cena celkem

Výroba piva bez alkoholu Birell

Nealko pivo Birell se vyrábí z českého ječmene a světově uznávaného žateckého červeňáku poctivou metodou. Také proto patří nealkoholické pivo Birell mezi nejpopulárnější u nás. Jako jediné nealko využívá speciální kvasinky, které produkují málo etanolu. Takže i když kvašení probíhá dlouho jako u alkoholických piv a ciderů, alkoholu vznikne mnohem méně. Díky tomuto postupu si nealko pivo Birell zachovává parádní vlastnosti klasických piv. 

Je ovšem třeba podotknout, že Birell nealkoho má proto mírný obsah alkoholu, podle etikety nejvýše 0,5%. Ovšem některé zahraniční značky jako Stella Artois má také obsah alkoholu u nealko piv vyšší. 

Historie značky Birell

Nealkoholické pivo Birell bylo vzniklo v roce 1991. Tehdy se při jeho výrobě spojil pivovar Radegast a pivovar Hürlimann z Curychu. Radegast Birell se inspiroval švýcarskou technologií výroby nealkoholického piva a všechno to narouboval pro české spotřebitele. První sada nealka Radegast Birell vznikla v roce 1992. 

A protože šlo o první kvalitní značku nealka piva u nás, Birell rychle získal na popularitě. Jak obliba Birellu dále rostla, začaly vznikat další varianty nealkohlického piva jako polotmavý Birell, Birell Zelený ječmen a další ovocné příchutě. 

Druhy nejlepšího nealko piva Birell

Nabídka příchutí nealko piva Birell je vskutku bohatá. Kromě základních variant jako je Birell Světlý nebo Birell Polotmavý, můžete ochutnat další ochucené dobroty. Ovocné Birelly jako Pomelo Grep, Polotmavý Citron nebo Birell Malina a Limetka už dávno patří do běžného sortimentu. Udělejte si zásoby nejlepšího nealko piva u nás. Vybírejte na e-shopu.