Wines and Brands

Česká celebrita a šéfkuchař olomoucké restaurace Entrée Přemek Forejt, známý třeba ze show MasterChef, má dar nabízet nezapomenutelné gastronomické zážitky. Jeho kreativita nezná mezí a tak se vám jich dostane také prostřednictvím edice vín Signature Chef-Přemek Forejt pod značkou Wines and Brands. 

Vína se inspirovala krásnou vinařskou krajinou jižní Francie. Wines and Brands je alchymií mezi výjimečnými terroir jižní Francie a oddanými zručnými vinaři, představující 250 hektarů vinic rozprostírajících se v Châteauneuf du Pape, Côtes du Rhône a Languedoc Roussillon.

 

Prestižní a rozmanitý terroir na jihu Francie, mezi pevninou a mořem, poskytuje optimální podmínky pro pěstování autentických odrůd hroznů bohatých na intenzivní a elegantní aroma. Wines and Brands nabízí 10 značek vín, od základních až po prémiové. Jedná se o značky jako například French bouledogues, Rares Terrois, Grand People Collection nebo Signature Chef

Každá kolekce je navržena s ohledem na konkrétní spotřebitelský cíl. Za každým z těchto vín jsou oddaní vinaři, kteří jsou nadšení pro svůj terroir a snaží se sdílet svou lásku k vínu prostřednictvím savoir-faire, který kombinuje tradici a modernost. Milovníkům vína přináší kreativní a jedinečná vína, která potěší mlsné jazýčky a jež zůstanou hluboce zapsána ve vzpomínkách.