Rok 2017 na Alkohol.cz

Rok 2017 na

Alkohol.cz

Rok 2017 je minulostí. Když jsme ho v Alkohol.cz vyhodnocovali, napadlo nás podívat se na nejoblíbenější kousky uplynulých 365 dní.

Jaké dobroty jste nakupovali nejčastěji?

Tady to je.

Tento rok byl prostě ve znamení rumu. Všechny tři nejprodávanější lahve Alkohol.cz jsou dobroty z cukrové třtiny. Rozhodně se ale není čemu divit. Tyhle kousky se vážně povedly.

 

Ochutnat nejoblíbenější rumy

A co vína?

U vín jste nejčastěji sahali po povedeném bílém Chardonnay Kabinet/Zemské Zemědělského družstva Němčičky a po červeném francouzském Merlotu vinařství Domaine des Deux Ruisseaux. Z bublinek se vašim favoritem stalo prosecco Anno Domini Prosecco DOC a šampaňské Moët & Chandon Imperial Brut.

Když už jsme u těch čísel

Nejaktivnější nakupující na Alkohol.cz nakoupil hned 23krát. Rekordman v počtu koupených lahví za celý rok se pak zastavil na čísle 255. Největší objednávka uplynulého rok obsahovala 230 lahví. To už je pořádný balíček.

230 LAHVÍ Tolik lahví obsahovala největší objednávka
255 LAHVÍ Tolik jich koupil nejaktivnější zákazník
23 NÁKUPŮ Tolikrát nakoupil nejčastější zákazník
Když už jsme u těch čísel
Rok 2017 pro nás prostě byla pořádná jízda

V dobrém i špatném.

Byly dny, kdy jsme pro všechnu práci pořádné nevěděli, kde nám hlava stojí. Jak dokazuje následující fotka, hlavně o Vánocích to tentokrát byla makačka. Snad ale stála za to a podařilo se nám doručit každou lahev včas.

Rok 2017 pro nás prostě byla pořádná jízda

Děkujeme za vaší důvěru.

Užijte si naplno i rok 2018.

A nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu.
Najdete tam spoustu novinek a dalšího obsahu.

Zakladatel Alkohol.cz

Dominik Berdych

Podpis