The Real McCoy

Několikanásobně oceněné rumy Real McCoy vznikají na počest pašeráka Billa McCoye, který během prohibice dovážel rum z Karibiku k pobřeží USA a zásoboval potřebné kvalitním pitím. Stejně jako tehdy, rum je nefalšovaný a neobsahuje přidaná sladidla ani žádné příchutě. Při výrobě rumů Real McCoy se používá jen vybraná melasa a čistá pramenitá voda z Barbadosu. Rumy zrají v sudech z amerického dubu po bourbonu po dobu 3, 5 nebo 12 let.

Tenhle rum klasického stylu za svou poctivost získal řadu ocenění. Například „Rum Producer of the Year“ na prestižních ISC Awards ovládl 4 roky po sobě mezi léty 2016 až 2019. Další chloubou je titul „Supreme Champion“ na ISC Awards 2018. 

Vznik značky Real McCoy je založený na příběhu Billa McCoye, který jako první během prohibice začal dovážet kvalitní rum z Karibiku do USA. V roce 1920 s naloženými loděmi brouzdal kolem pobřeží ve vzdálenosti 3 míle, aby se držel v mezinárodních vodách. Billa McCoy byl pověstný tím, že rum “nepančoval”. Jeho zákazníci tak vždycky dostali jen to nejepší. A té parádní kvality se s rumy Real McCoy dočkáte i vy.