Rumy Zacapa Heavenly Cask: Limitovaná edice z nebes

Přesvědčte se, jak umí kouzlit dubové sudy a užijte si kus rumového nebe. V limitované edici Zacapa Heavenly Cask během 4 let představila Master Blenderka Zacapy, Lorena Vásquez, skvělý rum Zacapa Centenario 23y ve čtyřech různých podobách.

V destilerii nechali třiadvacetiletý rum dozrát ve čtyřech typech sudů – v sudech, kde předtím odpočívala americká whiskey, v mohutně vypálených whiskových sudech, sudech po Oloroso sherry a sudech po Pedro Ximénez. To vše samozřejmě v oblacích, kde se palírna nachází, tedy v nadmořské výšce nebeských 2333 metrů. Výsledkem jsou čtyři láhve, čtyři výjimečné chuťové​ zážitky.

Objevte parádní limitované rumy z Heavenly Cask Collection:

Rum Zacapa La Doma – La Doma znamená španělsky krocení a je poctou takzvaným kroticím sudům po bourbonu. Ty divokému rumu dávají řád a charakter. Tahle lahůdka má příjemně ovocnou chuť s​ tóny cukrové třtiny, vanilky, ananasu a banánu. 

Rum Zacapa El Alma – Druhá láhev v sérii je rum s duší. To totiž znamená jeho název. Duše v podání Zacapa zrála v silně vypálených bourbonových sudech, které jí daly jemně kouřové aroma s notami karamelu, vanilky, skořice a pražených mandlí.

Rum Zacapa La Armonía – Třetí rum série je ve znamení harmonie. Zrání v sudech po legendární Oloroso sherry se postaralo o typický nádech bobulovitého ovoce, které skvěle ladí s charakterem legendární třiadvacítky. Harmonický zážitek ve všech směrech.

Rum Zacapa La Pasión – Poslední láhev zavírá sérii ve znamení vášně. Zrála v sudech po vyhlášené sherry Pedro Ximénez, kde získala typicky nasládlý profil s dezertními notami švestek, rozinek, datlí a rozinek v doprovodu vanilky, kávy a čokolády. Vášnivá dekadence.

Nebeská kolekce Heavenly Cask stojí za to. Ulovíte tyhle skvělé rumy všechny?