Vi WINE

Vi Wine víno

Pivo je v plechovce, míchané drinky jsou taky v plechovce, tak proč by v nich nemohlo být také kvalitní víno? Tahle myšlenka vrtala hlavou zakladatelům od roku 2016. Jako znojemští rodáci se s vínem potkávali na každém rohu a když se se vrátili ze své poutní cesty po Španělsku, vyprávěli, jak se těžká skleněná láhev s vínem pronese. Na jaře 2017 založili firmu a už v létě téhož roku byly na světě první plechovky s rybízovým vínem. 

Značka Vi Wine se stala první v Evropě, která naplnila jednodruhové tiché víno do plechovky. Vína pocházejí z rakouských vinic a kvalita Vi Wine je podtržena plněním ve špičkové stáčírně v Rakousku. Objem plechovek Vi Wine je akorát 200 ml – skladné, lehké, praktické. Svou “dvoudecku” si tak můžete vzít kamkoliv s sebou a jednoduše vychladit. Plechovky jsou navíc recyklovatelné (značka Vi Wine je členem iniciativy Zálohujme, která bojuje za zavedení záloh na plechovky). 

Základní řadou vín v plechovce jsou bíle Vi Wine White, suché bílé šumivé víno Vi WINE Secco a Vi WINE Black – víno z černého rybízu a kapka sody.  Vychutnejte si kvalitní víno, kde se vám zlíbí.