Taylor's

Taylor’s je značka portských vín, která spatřila světlo světa před více než třemi stoletími. Taylor’s je pro mnohé lidi takovým archetypem portského vína, věnuje se výrobě převážně toho nejkvalitnějšího portského. Taylor’s vintage portská vína jsou mísena z nejlepších vín z vlastních vinohradů Vargellas, Terra Feita a Junco. Každé místo má svůj osobitý charakter a společně tvoří základní stavební kámen úspěchu společnosti, jsou jejím hlavním zdrojem jedinečného a nenapodobytelného stylu.

Taylor’s je respektovaný výrobce portského vína, které zraje v dřevěných sudech. Značka je známá také díky stylu Late Bottled Vintage, jehož je průkopníkem a předním výrobcem.

Kromě toho všeho je Taylor’s nezávislá společnost, ve které hrají vedoucí roli někteří příslušníci rodiny, firma s dlouhou a vytrvalou rodinnou tradicí, která má atributy velkých vinných domů. Dovednosti a znalosti jsou zde předávány z generace na generaci. Společnost je zapojena do všech fází výroby vína od pěstování vinné révy a kultivaci hroznů, po výrobu, zrání a mísení vína, až po stáčení jednotlivých vín do lahví.