Organics by Red Bull

Red Bull vám dává křídla a taky osvěžující bio limonády v 5 různých příchutích. Organics by Red Bull jsou nápoje vyrobené ze 100% přírodních zdrojů a neobsahují umělá dochucovadla, barviva ani konzervační látky. 

Limonády si užijete samotné a v drincích to je taky naprostá paráda. Red Bull Simply Cola nebo Tonic Water díky své chuti pozvednou všechny klasické koktejly. Doplňte ledničku plechovkami nebo si ulovte některý ze setů stvořených pro míchání. Na vaše.Značka Red Bull je díky svým energetickým nápojům legendární. Jenže ne každý potřebuje dobít baterky doplna. Proto přišla s limonádami Organics by Red Bull, které jsou vyrobené z alpské vody rakouských a švýcarských hor a surovin v bio kvalitě. Všechny limonády Organics by Red Bull mají jemně sladkou chuť, kterou získávají z cukru z cukrové řepy pěstované v ekologickém zemědělství.

V Organics by Red Bull nenajdete dochucovadla, barviva a není v nich ani stopa po kyselině fosforečné. Když chcete dobrou limonádu, tak stačí nachladit plechovku a vychutnávat si. Mezi hvězdy patří Simply Cola, Tonic Water, Bitter Lemon a další příchutě. 

A co teprve, když Organics by Red Bull použijete jako základ pro drinky. To se teprve dějou věci. Máme pro vás hotové sety, kde dostanete k limonádám přibalené takové klasiky, jako Bombay Sapphire Gin, Captain Morgan Original Spiced Gold nebo Johnnie Walker Red Label. Vyzkoušejte.