Bubble bar: Šumivý ​n​ápojový catering Alkohol.cz

Máte rádi bublinky? My je přímo milujeme a máme jich plný sklad. A můžeme je s naším pojízdným barem naložit a přivézt kamkoliv, kde je budete potřebovat. Zařídíme vinný catering na svatbu včetně barmanského servisu. Zvládneme event catering na firemní akci i soukromou oslavu. Postaráme se o lahodné perlivé nápoje a koktejly z nich pro vás a vaši společnost a v případě zájmu zajistíme i další gastro služby. 

Stačí vybrat variantu barového cateringu níže nebo si nechat připravit nabídku podle vlastní chuti. Fantazii se meze nekladou a my jsme připraveni na vše. Stačí se ozvat.

Varianty nápojových cateringových služeb Alkohol.cz

  • Šumiv​á​ Itálie 

1 hodina / max. 50 osob

Cena: 18 000,- (bez DPH)

Cena zahrnuje: Neomezenou konzumaci prosecca, obsluhu bubble baru, skleničky na bublinky, externí bar

  • Šumivá Francie 

1 hodina / max. 50 osob

Cena: 28 000,- (bez DPH)

Cena zahrnuje: Neomezenou konzumaci crémantu a champagne, obsluhu bubble baru, skleničky na bublinky, externí bar

  • Šumivá Evropa 

1 hodina / max. 50 osob

Cena: 18 000,- (bez DPH)

Cena zahrnuje: neomezenou konzumaci předních evropských šumivých vín, obsluhu bubble baru, skleničky na bublinky, externí bar

  • Šumivé koktejly – doplňkový balíče​k

Chcete, aby váš bar plný bublinek byl ještě zajímavější? Ke kterékoliv variantě cateringu si můžete přiobjednat koktejlový balíček. Obsahuje celkem 50 porcí od dvou druhů spritz cocktailů z těch nejlepších surovin. 

Cena: 6500,- (bez DPH).

Užijte si skvělý večírek plný prémiových bublinek bez nutnosti obsluhovat své hosty. Vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme s nabídkou.

Vložením recenze souhlasíte se zpracovaním osobních udajů