Výjimečná lahev jako skvělý firemní dárek

Praktický firemní dárek, který neskončí v koši. Dárek, který ocení zaměstnanci, partneři i všichni ostatní. Dárek, který potěší hned několikrát – při předání, otevření i při každém ochutnání.

Dárek plný vůní a chutí.

Výjimečné lahev z Alkohol.cz.

VLASTNÍ ETIKETA

Na Alkohol.cz vám rádi vytvoříme lahev s vaší vlastní a originální etiketou. Stačí si připravit grafický návrh, fotku, obrázek nebo jen logo v požadovaném formátu a o vše ostatní se postaráme my.

Chci lahve
s vlastní etiketou
GRAVÍROVÁNÍ

Lahev s laserově vygravírovaným jménem, vzkazem či firemním logem. Unikátní kousek na míru, který vaši firmu připomeneme při každém dolití skleničky.

Chci lahve
s gravírováním
VÍNO DO NÁKLADŮ

Tichým vínem s cenou do 500 Kč bez DPH je možné snížit svůj daňový základ – pokud na něm tedy bude vygravírováno vaše logo nebo název firmy. A to v Alkohol.cz zvládneme bez problémů.

Chci vína
do nákladů
DEGUSTAČNÍ SADY

Ten nejlepší způsob, jak vyzkoušet hned několik zajímavých dobrot najednou aneb mnohonásobná radost v jediném balení. Firemní dárek plný skvělých vůní a chutí.

Vybrat
degustační sady
RUMOVÉ A WHISKY PŘEDPLATNÉ

Exkluzivní dárek. Každý měsíc ochutnávky tří prémiových, limitovaných a jinak výjimečných rumů nebo whisky. Dovezené domů či do kanceláře, pečlivě zabalené, bez jakýchkoli starostí.

Chci rumová nebo
whisky předplatná