Výjimečná lahev jako skvělý firemní dárek

Praktický firemní dárek, který neskončí v koši. Dárek, který ocení zaměstnanci, partneři i všichni ostatní. Dárek, který potěší hned několikrát – při předání, otevření i při každém ochutnání.

Dárek plný vůní a chutí.

Výjimečné lahev z Alkohol.cz.

VLASTNÍ ETIKETA

Na Alkohol.cz vám rádi vytvoříme lahev s vaší vlastní a originální etiketou. Stačí si připravit grafický návrh, fotku, obrázek nebo jen logo v požadovaném formátu a o vše ostatní se postaráme my.

Chci lahve
s vlastní etiketou
GRAVÍROVÁNÍ

Lahev s laserově vygravírovaným jménem, vzkazem či firemním logem. Unikátní kousek na míru, který vaši firmu připomeneme při každém dolití skleničky.

Chci lahve
s gravírováním
VÍNO DO NÁKLADŮ

Tichým vínem s cenou do 500 Kč bez DPH je možné snížit svůj daňový základ – pokud na něm tedy bude vygravírováno vaše logo nebo název firmy. A to v Alkohol.cz zvládneme bez problémů.

Chci vína
do nákladů
DEGUSTAČNÍ SADY

Ten nejlepší způsob, jak vyzkoušet hned několik zajímavých dobrot najednou aneb mnohonásobná radost v jediném balení. Firemní dárek plný skvělých vůní a chutí.

Vybrat
degustační sady
RUMOVÉ A WHISKY PŘEDPLATNÉ

Exkluzivní dárek. Každý měsíc ochutnávky tří prémiových, limitovaných a jinak výjimečných rumů nebo whisky. Dovezené domů či do kanceláře, pečlivě zabalené, bez jakýchkoli starostí.

Chci rumová nebo
whisky předplatná

Jsme na suchu, podle této kombinace filtrů bohužel žádné zboží nemáme.

Vybírat ale můžete z tisíců jiných lahví, stačí filtry upravit.

S výběrem rádi poradíme i telefonicky na čísle 605 111 777 nebo na e-mailu info@alkohol.cz.