Tarsier

Historie Tarsier Spirits sahá do roku 2018, kdy se tři nadšenci do ginu - Karl Mason, Tim Judge a Monica Berg - rozhodli vytvořit svou vlastní značku ginu.

V roce 2015 podnikli  tito kamarádi výlet s batohem po jihovýchodní Asii. Byla to neuvěřitelná cesta, která jim otevřela oči k novým kulturám, pohledům, zvukům a vůním.  Jídlo, které bylo opravdu skvělé je provázelo celým tímto dobrodružstvím. Bylo živé, svěží a mělo tu nejneuvěřitelnější rovnováhu sladkých, kyselých, kořeněných a umami chutí. Po návratu do Anglie se zrodil nápad - vytvořit gin, který oslavuje kuchyni jihovýchodní Asie; vyváženost chutí, která rozzáří chuťové pohárky. Následovali 3 roky experimentů, než recept zdokonalili natolik, aby jej v roce 2018 představili světu.

Název Tarsier je inspirován Filipínským nártounen, jedním z nejmenších primátů na světě. Vyznačuje se malým vzrůstem a velkýma očima a dokonale ztělesňuje vizi Tarsier Spiritr - malý gin s velkou chutí a osobitostí. Nártouni existují již 45 milionů let, ale nyní jsou ohroženi ztrátou přirozeného prostředí a lidským rušením, zejména nezákonným obchodem s domácími mazlíčky. Posláním  Tarsier Spirits je zvyšovat povědomí o těchto úžasných tvorech a jejich strádání a získávat důležité finanční prostředky. Na jejich ochranu každoročně věnují 10 % zisků  a jejich partnerem je nadace Philippine Tarsier Foundation.

TARSIER je skutečný řemeslný gin, který je vyroben vášní, láskou a vírou jeho zakladatelů.


 
A je to v košíku!
1 Ks Cena celkem