Strongbow

Vychutnejte si parádní jablečné cidery Strongbow, které vás osvěží a naladí jenom tak nebo na party. Značka Strongbow vyrábí sladké cidery už od 60. let 20 století a přináší vám jablečnou klasiku nebo zajímavé ovocné příchutě. Vybírejte povedené cidery v plechovce, se kterými může zábava začít třeba hned. Historie vzniku značky Strongbow

Cidery Strongbow se vyrábí ve Velké Británii od roku 1960. Značka byla pojmenována podle jednom z nejznámějších rytířů, Richardovi de Clare, kterému se přezdívalo „Strongbow“. Cidery Strongbow byly na trh uvedeny jako „silné jablečné cidery pro muže”. 

Strongbow se stal v roce 1970 druhým nejprodávanějším ciderem na světě. V roce 2003 značku Strongbow koupila společnost Scottish & Newcastle, jenž po pár letech schlamstl Heineken. Sladké cidery Strongbow však stále patří spolu s Kingswood, Magners a Frisco mezi to nejlepší, co si můžete v dané kategorii vychutnat. 

Výroba ciderů Strongbow 

Cidery Strongbow se vyrábějí z pečlivě vybraných a tříděných jablek v mnoha rozmanitých příchutích. Zřetel je dbán na sklizeň, aby cidery Strongbow získaly z ovoce jenom jenom to nejlepší. Po drcení se z jablek vyrobí čistý mošt, který se fermentuje a nechává dozrát. Výsledkem jsou sladké cidery, které vynikají příjemnou osvěžující chutí a vyvážeností mezi sladkostí a kyselostí. 

Příchutě ciderů Strongbow 

Základním cidererm značky Strongbow je Gold Apple Cider v plechovce. Ten se vám dále nabízí v dalších variacích, které nenechají vaše chuťové pohárky v klidu. Mezi nejpopulárnější se řadí Strongbow Dark Fruit nebo Strongbow Red Berries. Ať už si vyberete jakoukoliv příchuť, tenhle cider si díky plechovkám můžete vzít kamkoliv s sebou.