St. Nicolaus

Vychutnejte si nejprodávanější slovenskou vodku a další parádní destiláty St. Nicolaus. Tahle značka ze Svatého Mikuláše čerpá z nejlepších místních surovin, jako jsou křišťálová tatranská voda nebo místní obilí. Vyzkoušejte třeba osmkrát destilovanou Extra Jemnou Vodku nebo některou z vymazlených boroviček. Objevte výtečné pití od našich východních sousedů.Historie značky, která se zaměřuje na výrobu jemné vodky

Značka St. Nicolaus navazuje na vznik prvního lihovaru v Liptovském Mikuláši, který byl založený v roce 1867. V roce 1922 se destilérka mění v podnik Prvá liptovská továreň na likéry, jenž se zaměřuje na výrobu likérů, rumu, boroviček a pálenek. V roce 1991 se podnik přejmenuje na společnost St. Nicolaus a v roce 1995 zahajuje výrobu slovenské vodky Nicolaus, která se záhy stává nejprodávanější vodkou na Slovensku. 

Aktuálně je skupina St. Nicolaus největším výrobcem lihovin a nealkoholických nápojů na Slovensku. Zaměřuje se na produkci boroviček, ovocných pálenek a dalších destilátů, ale kvalitní vodky patří mezi nejoblíbenější. 

Vodky Nicolaus. Tradiční a ověřená receptura

Ptáte se, proč jsou slovenské vodky St. Nicolaus tolik oblíbené a proč české vodky jen stěží konkurují?  Vodky ze Slovenska jsou vyráběné na základě dlouholetých zkušeností podle tradičních receptur. Například Nicolaus Vodka Extra Jemná je vyrobená osminásobnou destilací, kterou doplňuje filtrace přes filtry z aktivního stříbra. 

Slovenské vodky St. Nicolaus tak získávají výjimečnou jemnost, kterou navíc podporuje prvotřídní zdroj vody z Vysokých Tater. Ať už si dopřejte extra jemnou vodku St. Nicolaus nebo i ochucené příbuzné, vždycky si vychutnáte nejlepší slovenskou vodku. Na vaše.