Ron Cristóbal

Rumy Ron Cristóbal

Tohle je něco pro každého dobrodruha. Objevte výjimečné chutě a vůně prémiových rumů Ron Cristóbal z Dominikánské republiky. Jsou pojmenované po slavném světoběžníkovi Kryštofu Kolumbovi. A vy s ním zažijete příjemné objevné cesty na rumových lodí Ron Cristóbal Niňa, Pinta a Santa Maria, která má plnou palubu exkluzivních limitek. Šťastnou plavbu. Dominikánský rum vzdávající hold Kolumbovi

Ostrov Hispaniola je plný vynikajících rumů, hlavně těch dominikánských. Mezi ty nejzajímavější, i když méně známé, patří značka Ron Cristóbal. Rum produkuje společnost Alcoholes Finos Dominicanos, která sklízí vlastní cukrovou třtinu. Jde o největšího výrobce alkoholu v Dominikánské republice, a proto společnost hraje významnou roli v komunitě a zajišťuje práci pro stovky místních obyvatel.

Rumy Ron Cristóbal jsou pojmenované po objeviteli Ameriky, Kryštofu Kolumbovi. Etikety nesou jeho portrét. Tyhle rumy reprezentují vše, co vám Dominikánská republika v obasti top rumů může nabídnout. 

Na palubě rumových lodí Niňa, Pinta a Santa Maria

Značka Ron Cristóbal vyrábí rumy vhodné do míchaných drinků. Ale nás zajímá především řada, která je pojmenovaná podle Kolumbových lodích. Tyto edice vzdávají hold hold historickým aspektům pití rumu; a každý doušek je nové dobrodružství. 

Ron Cristóbal Niňa je parádně vyvážený rum, který zrál v sudech po bourbonu 8 až 12 let. Ron Cristóbal Pinta je o něco mladší, v sudech odpočíval 6 až 8 let. Ron Cristóbal Santa Maria je kapitola sama pro sebe. Jde o prvotřídní vyzrálé limitované edice, které finišovali v různých typech sudů. Například v sudech po skotské, víně Moscatel nebo Recioto. Tak vzhůru na ochutnávání.