Davinus. První Négociant v ČR.

15. 12. 2017 | Marcel Láznička

Négociant je výraz pro obchodníka, který ve spolupráci s vinaři dlouhodobě pracuje konkrétních vínech pro své zákazníky. Za výslednou kvalitu přitom nejčastěji ručí tím nejcennějším – svým jménem. 

Davinus je prvním takovým Négociant v České republice. Pod svou taktovkou dohlíží na kompletní výrobu, podílí se na finalizaci a výsledek šíří do světa pod svou vlastní značkou. 

Tenhle přístup se nám v Alkohol.cz líbí a proto jsme několik vín Davinus zařadily do naší nabídky. Všechno to jsou svěží, příjemně pitelná odrůdová vina se stylem. Vína, která nás opravdu baví. 

Veltlínské zelené Moravské zemské víno 2016

Lehké a svěží víno, které vzniklo z kooperace Davinusu a Jaroslava Sedláka z velkopavlovické podoblasti. Velmi příjemně pitelná lahev  překvapí elegantní vůní po limetkách a nádechem tropického ovoce. 

Svěží, jemná, dokonalá.

Velmi dobře se hodí k zeleninovým salátům a rybám. Gurmánům doporučujeme vyzkoušet se zapečenými šneky s bylinkovým máslem. 

Cabernet Moravia Moravské zemské víno 2015

Elegantní červené víno také vyrostlo ve velkopavlovické podoblasti a prošlo rukami vinaře Jaroslava Sedláka.

Klasické tóny lesního ovoce s podkresem pečené červené papriky doplňuje chuť brusinek a ostzružin s jemným dokresem koření. Elegantní a příjemně pitelné dobrota.

Vyzkoušejte se steakem ze srnčího a vinnou omáčkou nebo tradiční českou svíčkovou na smetaně.

Vyzkoušejte dobroty z článku

 
A je to v košíku!
1 Ks Cena celkem