Recepty na naše oblíbené koktejly

Připravte si horké drinky z whisky Glenmorangie
Připravte si horké drinky z whisky Glenmorangie 10.1.2022

Potřebujete zahřát? Zkuste whisky Glenmorangie v horké podobě. Máme pro vás hned 5 receptů na parádní zimní drinky s touhle skotskou legendou. Co třeba Pumpkin Scotch Latte?

Předvánoční inspirace na drinky se sloe ginem
Předvánoční inspirace na drinky se sloe ginem 14.12.2021 | Jan Vlasák

Přinášíme předvánoční inspiraci s trnkovou příchutí. Objevte sloe gin, trnkový likér z ginu, a namíchejte si z něj studené i teplé koktejly. Na zdraví!

Představujeme české značky: Rozhovor ze Svachovky o jejich jihočeské whisky [Video rozhovor]
Představujeme české značky: Rozhovor ze Svachovky o jejich jihočeské whisky [Video rozhovor] 13.12.2021 | Mirka Kverková - Whisky Lady

Druhé interview ze Svachovky v sérii rozhovorů z malých českých destilerií. Řeč bude o vyladěné whisky Svach’s Old Well i o whiskových specialitách a novinkách.

Recept na ginový drink Bobby's Gin & Tonic
Recept na ginový drink Bobby's Gin & Tonic 7.12.2021

Gin s tonikem je chameleon, který se proměňuje s použitými ingrediencemi. Vyzkoušejte náš recept a namíchejte si jeho exotickou verzi s kořeněným Bobby's Dry Ginem.

Recept na parádní Gimlet drink s Bobby's Dry Ginem
Recept na parádní Gimlet drink s Bobby's Dry Ginem 1.12.2021

Jen gin a citronový sirup. Víc na legendární koktejl Gimlet nepotřebujete. Stačí dodržet poměry. Připravte si svěží, ale řízný ginový drink podle našeho receptu.

Recept na ginový drink Lemongrass & Basil Collins
Recept na ginový drink Lemongrass & Basil Collins 23.11.2021

Fandíte klasickému ginovému drinku Tom Collins? Připravte si jeho svěží twist s kořeněným ginem Bobby's Dry Gin, citronovou trávou a bazalkou. Na zdraví!

Recept na domácí vaječný likér
Recept na domácí vaječný likér 19.11.2021

Blíží se čas vánočních příprav a s nimi i příprava oblíbeného „vaječňáku“. Máme pro vás recept na ten nejlepší vaječný likér s aromatickým kubánským rumem, který vám provoní Vánoce.

Recept na ginový drink Gin Fizz
Recept na ginový drink Gin Fizz 16.11.2021

Vyměňte klasický gin s tonikem za svěží, výrazně perlivý Gin Fizz. Pár ingrediencí a šejkr, víc nepotřebujete. A zaručeně nebudete litovat. Na zdraví!

Recept na rumový koktejl Bacoo Swizzle
Recept na rumový koktejl Bacoo Swizzle 10.11.2021

Užijte si parádní koktejl s rumem na způsob klasického Old Fashioned. Drink Bacoo Swizzle připravíte i v domácích podmínkách, než by řekl Na zdraví. Tak s chutí do toho.

Recept na rumový koktejl Coco Collins
Recept na rumový koktejl Coco Collins 10.11.2021

Kubánský rum Eminente si užijete samotný i v koktejlech. Třeba v kokosovo-limetkové parádě Coco Collins. Namíchejte si ho a vychutnejte si exotickou dovolenou ve skleničce!

Double Apple Sling: Parádní koktejl s brandy
Double Apple Sling: Parádní koktejl s brandy 5.11.2021

Mícháme Double Apple Sling – svěží long-drink s chutí jablíček a skořice. Dokonalá kombinace cideru, jablečné brandy a Angostura bitters. A připravíte ji za chviličku. Dáte si?

Recept na kojktejl Apple Maple Sour
Recept na kojktejl Apple Maple Sour 30.10.2021

Vychutnejte si parádní sour s jablečnou brandy. Svěže sladkokyselou kombinaci jablek a javorového sirupu jen tak něco nepřekoná. A namícháte ho za chviličku. Na zdraví!

Recept na rumový drink Mexican Sour
Recept na rumový drink Mexican Sour 21.10.2021

Bílý mexický rum Paranubes, kyselý citron, sladký cukrový sirup a nahořklé bitters. To je koktejl s dokonalou rovnováhou chutí. Namíchejte si skvělý Mexican Sour.

Recept na drink José Louis Negroni
Recept na drink José Louis Negroni 13.10.2021

Tradiční receptura koktejlu Negroni stojí na ginu. Tenhle rumový twist je ale velká paráda. Vyzkoušejte drink José Louis Negroni s rumem Paranubes. Na zdraví!

Recept na rumový drink Don Fashioned
Recept na rumový drink Don Fashioned 8.10.2021

Fandíte klasickým koktejlům? Pak by vás mohl zajímat tenhle parádní twist na Rum Old Fashioned. Don Fashioned skvěle kombinuje rum, bittery a sherry. Namíchejte si ho doma.

Recept na drink TJ Daiquiri
Recept na drink TJ Daiquiri 27.9.2021

Užijte si parádní twist na tradiční koktejl Daiquiri. Tentokrát s rumem Gunroom 2 Ports a karibským kořeněným likérem. Podle našeho receptu ho namícháte raz dva. Tak na zdraví!

Recept na drink Whiskey Sour
Recept na drink Whiskey Sour 24.9.2021

Namíchejte si Whiskey Sour. Koktejl, který kombinuje bourbon, citron a cukrový sirup, je svěží a přitom řízný. A hravě ho připravíte i doma.

Recept na rumový koktejl Duppy Daiquiri
Recept na rumový koktejl Duppy Daiquiri 17.9.2021

Daiquiri je kubánská legenda. Namíchejte si jeho karibskou variantu. Zralý rum The Duppy Share a červený vermut pro extra charakter. Tohle je velká paráda!

Recept na koktejl Two Duppies Punch
Recept na koktejl Two Duppies Punch 2.9.2021

Namíchejte si parádní rumový koktejl Two Duppies Punch. Originál a spiced verze rumu The Duppy Share, ananas, pomeranče a další dobroty. Tohle je tropické léto. Kdykoliv. Tak na zdraví!

3 parádní recepty na nealkoholické koktejly
3 parádní recepty na nealkoholické koktejly 23.8.2021

Užívejte si večírky s čistou hlavou. Přinášíme vám 3 originální recepty na skvělé koktejly bez alkoholu a k tomu spoustu ověřených tipů na nealko osvěžení.

Recept na drink Spice & Ginger
Recept na drink Spice & Ginger 11.8.2021

Někdo to rád zostra. Patříte k milovníkům svěžích drinků se štiplavým zázvorem? Pak si rozhodně namíchejte příjemně kořeněný rumový koktejl Spice & Ginger.

Recept na drink Daiquiri
Recept na drink Daiquiri 19.7.2021

Namíchejte si doma legendární koktejl Daiquiri. Kubánský rum, citronová šťáva, cukrový sirup. Chvilka v šejkru a osvěžující drink je na světě. Na zdraví!

Recept na drink Piña Colada
Recept na drink Piña Colada 9.7.2021

Namíchejte si legendární rumový koktejl Piña Colada. Dekadentní kombinace kokosu a ananasu vás v okamžiku přenese na karibské pláže.

Recepty na míchané drinky z rumu Brugal 1888
Recepty na míchané drinky z rumu Brugal 1888 24.6.2021

Otevřete domácí bar a namíchejte si parádní twisty na klasické koktejly Negroni, Old Fashioned a Manhattan s dominikánským rumem Brugal 1888 v hlavní roli. Náš článek je plný inspirace.

Svěží letní drinky: Cinzano na 3 způsoby
Svěží letní drinky: Cinzano na 3 způsoby 22.6.2021

Typicky nahořklý bylinný vermut, led a tonik nebo růžová či zázvorová limonáda. Geniálně Svěží letní drinky s Cinzanem namícháte raz dva. Tak s chutí do toho.

Cointreau Fizz – Lehký drink s těžkým jménem
Cointreau Fizz – Lehký drink s těžkým jménem 7.6.2021

Na pomerančovém likéru Cointreau stojí receptury více než 500 drinků. Nahlédněte do tajemství jeho výroby a namíchejte si svěží koktejl Cointreau Fizz.

3 svěží koktejly z českého Bohemian Ginu od Žufánka
3 svěží koktejly z českého Bohemian Ginu od Žufánka 2.6.2021

Jak si zpříjemnit den? Objevte recepty na tři parádní drinky z nefalšovaného českého ginu od Žufánka. Bohemian Gin v hlavní roli.

Drinky k 13. 5. aneb slavíme Světový den koktejlů
Drinky k 13. 5. aneb slavíme Světový den koktejlů 11.5.2021 | Jan Zlámaný

Věděli jste, že u zrodu Světového dne koktejlů stál slavný český barman? Vyzkoušejte recepty na 2 skvělé drinky a oslavte ho s námi. Na zdraví!

Recept na drink Negroni
Recept na drink Negroni 6.4.2021

Namíchejte si nahořklý koktejl Negroni s nádechem pomerančů. Ginu, vermutu a Campari to spolu neuvěřitelně sluší a příprava už snazší být nemůže.

Recept na drink Cosmopolitan
Recept na drink Cosmopolitan 4.4.2021

Cosmopolitan, hezky česky Kosmopolitan, jeden z nejoblíbenějších drinků z vodky vůbec. A není se čemu divit, na jeho přípravu stačí pár surovin a několik pohybů šejkru.

1 3