Novinky, zajímavosti a doporučení lahví z celého světa

Míchané nápoje z vodky
Míchané nápoje z vodky 12.5.2015

Vodka je destilát, se kterým se dá při míchání drinků kouzlit téměř neomezeně. Vyzkoušejte legendární Bloody Mary, Cosmopolitan nebo Sex on the Beach.

Prestigious Golf Tour 2015 a Alkohol.cz
Prestigious Golf Tour 2015 a Alkohol.cz 6.5.2015

V pražských Hodkovičkách se dne 24. 4. konal golfový turnaj, během kterého byly prezentovány produkty Alkohol.cz.

Míchané nápoje z Becherovky
Míchané nápoje z Becherovky 30.4.2015

Becherovka je bylinný likér, který má u nás dlouholetou tradici. Vyzkoušejte několik receptů na míchané nápoje a vychutnejte si Becherovku jinak.

Míchané nápoje s Metaxou
Míchané nápoje s Metaxou 28.4.2015

Blíží se léto a s ním i zvýšená konzumace míchaných nápojů. Dnes vám přinášíme míchané nápoje s Metaxou, které si hravě namícháte sami.

Recept na rumový koktejl Chupito
Recept na rumový koktejl Chupito 24.4.2015

Namíchejte si rumový shooter Chupito. Stačí dvě ingredience a můžete servírovat stylového panáka se svěží chutí limetek, který rozproudí každou párty. Tady máte recept.

Míchané nápoje z Malibu
Míchané nápoje z Malibu 21.4.2015

Znáte karibský rum Malibu? Připadá vám sladký? Pak jej vyzkoušejte jako součást míchaných drinků, na kterých si zaručeně pochutnáte.

Recept na rumový drink Hurricane
Recept na rumový drink Hurricane 16.4.2015

Namíchejte si koktejl Hurricane. Kombinace světlého a tmavého rumu s citrusy a grenadinou je velká paráda. A v shakeru je hotový raz dva. Na zdraví!

Recept na pravé kubánské Mojito
Recept na pravé kubánské Mojito 13.4.2015

Namíchejte si pravé kubánské Mojito a osvěžte se (nejen) v parném létě. Stačí pár ingrediencí a parádní rumový koktejl je na světě. Na zdraví!

Recept na drink Godfather
Recept na drink Godfather 10.4.2015

V jednoduchosti je krása aneb geniální spojení whisky a amaretta. Namíchejte si koktejl proslavený nejznámější filmovou postavou Marlona Branda.

Jak je to s korkovným v Česku?
Jak je to s korkovným v Česku? 8.4.2015

S korkovným se u nás oproti světovému trendu moc často nesetkáte, ale dá se říci, že jeho obliba u zákazníků i restauratérů roste. Možná se za pár let dočkáme toho, že korkovné bude již běžnou nabídkou všech restaurací.

Recept na drink Kamikaze
Recept na drink Kamikaze 27.3.2015

Oblíbený drink, který na večírcích dokáže pořádně rozproudit zábavu. Recept je navíc jednoduchý, stačí k němu vodka, triple sec a limeta.

Který alkohol vám pravděpodobně nezpůsobí kocovinu? 18.3.2015

Stává se vám, že se po návštěvě hospůdky či baru se svými přáteli probudíte s nesnesitelnou kocovinou? Důvodů, proč tomu tak je, může být více, ale samozřejmě velmi záleží na tom, co pijete a jestli alkohol kombinujete. V článku se dozvíte, který…

Premiéra nového filmu GHOUL
Premiéra nového filmu GHOUL 26.2.2015

Alkohol.cz připravil při příležitosti světové premiéry filmu Petra Jákla GHOUL exkluzivní koktejl COOL GHOUL. Byl představen na včerejší předpremiéře a širší veřejnosti bude představen právě dnes.

Je libo koňak nebo whisky?
Je libo koňak nebo whisky? 10.12.2014

Většina Čechů podle statistik holduje pivu. Další mají rádi víno. Najdou se ale i tací, kteří dají přednost dobrému koňaku. Víte, do čeho správně tento voňavý mok nalévat?

Může pití alkoholu podpořit zdraví i krásu žen? Ano!
Může pití alkoholu podpořit zdraví i krásu žen? Ano! 2.12.2014

Alkohol – jed, nebo lék? My říkáme lék a prostředek, díky kterému, dámy, můžete být krásnější, štíhlejší a možná i těhotné. Ale pozor! Toto neplatí, pokud byste vypily více než dvě piva desítky nebo dva decilitry vína denně. Jakékoli vyšší množství…

Víte, v čem se liší sekt a šampaňské?
Víte, v čem se liší sekt a šampaňské? 24.11.2014

Mnoho lidí si plete sekt se šampaňským. Rozdíl je nejen v původu, ale také v chuti. Sekt je v porovnání s pravým francouzským šampaňským sladší a můžete si ho dopřát téměř kdykoli. Rozdíl v ceně je ale markantní.

Jak předejít kocovině? Přinášíme deset tipů
Jak předejít kocovině? Přinášíme deset tipů 20.11.2014

Rádi byste si dali s přáteli po práci pár drinků, ale bojíte se, že vám bude druhý den nevolno a vy nebudete moct fungovat, přesto, že třeba musíte do práce? Přinášíme tipy, co jíst, aby vás kocovina nepřemohla. Samozřejmě nezapomeňte na pravidelné…

Víte, kdy a jak správně pít aperitiv? Nechte si poradit od Ladislava Špačka
Víte, kdy a jak správně pít aperitiv? Nechte si poradit od Ladislava Špačka 17.11.2014

Zatímco s kouřením už dnes budeme mít problémy prakticky všude, s alkoholem nikoliv, ba právě naopak. Bez alkoholu se žádná společenská akce neobejde, tedy pokud se neúčastníme společenského večírku v protialkoholní léčebně. Přečtěte si rozhovor s…

Nejlepší způsob, jak pít koňak? Ten, který vám nejlépe vyhovuje
Nejlepší způsob, jak pít koňak? Ten, který vám nejlépe vyhovuje 30.9.2014

Žiju tak dlouho, protože piju arménský koňak. To prohlásil Winston Churchill, když po něm chtěli recept na dlouhověkost. Vzhledem k tomu, že se dožil jedenadevadesáti let, mohl si takový bonmot dovolit. Napoleon sice tak požehnaného věku nedošel,…

1 ... 7 8 9 10 12