Luc Belaire

Luc Belaire je značka ve vlastnictví Sovereign Brands, mezinárodní společnosti zabývající se vínem a lihovinami se sídlem v New Yorku a Chicagu. Přestože se vyrábí ve Francii, jeho portfolio je výhradně šumivé víno, nikoliv šampaňské. Luc Belaire má globální síť ambasadorů celebrit, z nichž nejvýznamnější je americký rapper Rick Ross. 

Portfolio šumivých vín pochází z více vinařských oblastí ve Francii a zahrnuje vína z Grenache, Cinsaut a Syrah a Bruts z Chardonnay. Vína se vyrábějí ve vinařství založeném v roce 1898 a od té doby po šesti generacích je každá láhev výsledkem dokonalé rovnováhy s osvěžující, elegantní směsí charakteristickou pro tento vinařský dům. Řada Belaire kombinuje hrozny vzácné kvality s řemeslným uměním, které lze nalézt pouze v rodinném vinařství, které zaručuje nezapomenutelný zážitek v každé láhvi.

Rosé a Luxe Rosé se vyrábí v Montagny-les-Beaune v departementu Côte-d'Or. Šumivá řada Brut je pocházející z několika vinic v Burgundsku. Posledním, nejnovějším přírůstkem do rodiny Luc Belaire je Belaire Bleu, cuvée se safírově modrou barvou.

Vína jsou známá svým designem lahví s elegantním obalem a tradičním nápisem, díky kterému víno vypadá drahé a sofistikované. Mimo Brut jsou spíše sladší chuti, čímž se snaží zaujmout především mladší populaci.