Kingswood

Vychutnejte si jeden z nejlepších českých ciderů. Kingswood se vyrábí podle britské tradice, na kterou jsou naroubované potřeby českých konzumentů. Cidery Kingswood jsou osvěžující, nasládlé a hodí se pro každou příležitost. Vybírejte sladký Kingswood Original a další parádní příchutě.Český cider, který se inspiroval ve Velké Británii

Výroba ciderů zažívá v Česku posledních let solidní boom. Lze to přičíst tomu, že už nejsme pouze národ zaměřující se na konzumaci piva. Lidé si rádi pochutnají i na jiném osvěžujícím potěšení. Některé značky se rychle přizpůsobily a začaly vyrábět ryze český cider. Prazdroj svůj sladký cider pojmenoval jako Kingswood (kromě toho produkuje také Frisco). Inspiroval se tradičními postupy, které jsou běžné ve Spojeném království. Proto si cidery Kingswood rychle získaly oblibu nejen u nás. 

Výroba českých ciderů Kingswood

Cider Kingswood se vyrábí výhradně ze sadových jablek. Specialitou značky Kingswood je, že jablka se netrhají ze stromu, ale jsou výhradně sbíraná. Proto jsou ideálně vyzrálá. Úspěch ciderů Kingswood jde ruku v ruce s tím, že pro výrobu se vybírají speciální odrůdy, jejichž kombinace je tajná. 

Kingswood cidery byly vyvíjeny speciálně pro české konzumenty. Vývoj trval více než rok. A to čekání a piplání se vyplatilo. Proto mají jiný charakter než tradiční zahraniční cidery Magners nebo Strongbow. Cidery Kingswood vynikají vyváženou chutí, kterou oceníte nejen jako letní osvěžení. 

Druhy parádních ciderů Kingswood

V čele českých ciderů značky Kingswood stojí Kingswood Original. Na něm jsou postavené další příchutě. Mezi nejoblíbenější patří Kingswood Sweet Rosé nebo suchý cider Kingswood Dry Cider. Vybírejte, užívejte si a bavte se s Kingswood.