Jack Daniel's Single Barrel Select Private Collection

Jack Daniel's Tennessee Whiskey Single Barrel Select Private Collection je záležitostí pro opravdové fajnšmekry a patří k oblíbeným sběratelským kouskům.

Jak se Private Collection liší od prémiové řady Single Barrel Select? Zjednodušeně by se dalo říct, že zatímco v případě Single Barrel Select jde o masovou produkci, Private Collection je v režii jednotlivců. Exkluzivní edice stáčená na přání.

Single Barrel Select je o úroveň výš než klasický Jack No. 7 nebo Gentleman Jack. Master Distiller pečlivě hlídá jednotlivé sudy, které jsou natolik podařené, že si zaslouží stočit bez dalšího blendování. Do číslovaných láhví pak výsledná whiskey míří při vyšším obsahu alkoholu. Je silnější a robustnější, dokonale nasládlá a plná obilných not, koření a oříšků s lehkým dotykem tabáku.

Pro ty, kteří se nespokojí se standardní produkcí, nabízí Jack Daniel's možnost vybrat si vlastní sud a ten si nechat stočit v limitovaném počtu láhví, který se pohybuje mezi 250 až 300. Tak vznikají jedinečné Single Barrel Select Private Collections, které se těší velkému zájmu. Přispívají k tomu i jejich často originální názvy.

České fanoušky kvalitní americké whiskey v minulosti potěšily třeba Republica Bohemia Edition, Czechoslovakia Edition a Prague Edition. Své edice se dočkal i český patron, svatý Václav

Ulovte si do sbírky opravdu unikátní kousek.