Dárková balení Jameson

Udělejte radost parádním dárkovým balením alkoholu. Dát někomu samotnou lahev je prima. Ale teprve originální sada alkoholu udělá obrovskou radost. Irská whiskey Jameson patří mezi nejoblíbenější na světě. Takže ať už jdete na jisto, nebo si tak trochu s dárkovou sadou alkoholu nevíte rady, je Jameson jasnou volbou. Objevte všechny možnosti. 


KAMENNÁ PRODEJNA
V PRAZE
97 % ZBOŽÍ SKLADEM
A IHNED K ODESLÁNÍ
EXPRESS DODÁNÍ
PO PRAZE DO 90 MINUT
DOPRAVA ZDARMA PŘI
NÁKUPU NAD 5 000 Kč

Dárkové balení whisky, které zahřeje hned dvakrát

Jak už jsme zmínili výše, Jameson patří mezi top whisky na světě. Když John Jameson odešel v 18. století ze Skotska do Irska, asi málokdo by věřil, že jeho následovníci budou vyrábět nejprodávanější whisky světa. To je taky jeden z hlavních důvodů, proč zvolit tenhle typ alkoholu v dárkovém balení. Irská whiskey Jameson je tak kvalitní, že si vy nebo obdarované osoba užije každý doušek. No a když k lahvi Jamesona dostane ještě stylové sklenice, může si svůj dárek užívat hned z plna hrdla. 

Alkoholová sada pro každou příležitost

S výběrem dárků bývá někdy potíž. Někdo slaví narozeniny ve firmě, dědeček má kulatiny nebo nevíte, co přinést na oslavu… Dárkový box s alkoholem je řešení, které nikoho neurazí. Naopak. Láhev kvalitní whisky může stát klidně v baru 2 roky. A když na ní dojde, tak bude stále stejně dobrá. Dárkové balení Jamesona můžete dokonce ještě povýšit na úplně jinou úroveň. Například, pokud koupíte dárkové balení investičního alkoholu. To je dárek, který má trvalou hodnotu a na kterém může dotyčná osoba ještě vydělat. 

Ať už máte jakýkoliv záměr, u nás si bezpečně vyberete z jakýchkoliv dárkových balení alkoholu. Od světových whisky a rumů až po české pálenky. Užijte si výběr našich dárkových sad.