Dárková balení Dos Maderas

Udělejte radost dárkovým balením alkoholu, ve kterých vždy najdete prémiový rum Dos Maderas a k tomu něco navíc. Vybírejte z dostupných degustačních alkoholových sad. Nebo sáhněte po luxusních dárkových sadách Dos Maderas, která druhé straně vykouzlí úsměv na tváři. Jen pozor na to, abyste si dárkový set nechtěli nechat (ale proč ne).


KAMENNÁ PRODEJNA
V PRAZE
97 % ZBOŽÍ SKLADEM
A IHNED K ODESLÁNÍ
EXPRESS DODÁNÍ
PO PRAZE DO 90 MINUT
DOPRAVA ZDARMA PŘI
NÁKUPU NAD 5 000 Kč

Alkohol, který v dárkovém balení zvedne náladu

Mohli byste klidně zabrousit mezi nejlevnější dárková balení alkoholu. Anebo prostě koupit jednom obyčejnou lahev. Jste ale na správném místě. Tady totiž najdete parádní dárkové boxy s alkoholem, tedy konkrétně s prémiovým rumem Dos Maderas. A proč by vás měla zajímat zrovna tahle značka a její alkoholové sady?

Protože Dos Maderas patří mezi top rumy. Takové, jejichž výroba je promyšlená a poctivá. Každý rum zraje nejdříve v Karibiku, pak se přesouvá do Jerezu, kde dozrává v sudech po sherry. Je jasné, že takový dárkový alkohol je něco speciálního. Nejen kvůli tomu, jak vypadá. Ale taky proto, jak chutná. 

Alkoholové sady pro začátečníky i rumové fajnšmekry

Dárkové balení rumu Dos Maderas je parádní v tom, že si ho může dopřát každý. Může koupit například sadu, kde najdete několik degustačních lahviček. Nebo takové dárkové balení, kde najdete různé rumy Dos Maderas v různých fázích zrání. Za dárkové balení alkoholu v tomhle případě přitom nemusíte utrácet tisíce, pokud nechcete. 

Mezi nejpopulárnější však patří dárková sada Dos Maderas 5+5 se skleničkami. To obdarovaný nemusí vůbec na nic čekat. Otevře své dárkové balení rumu a může ihned popíjet, třeba ve dvou. Přejeme příjemný výběr.